Porady prawne

Zajmujemy się świadczeniem kompleksowych porad prawnych dla Klientów z Krakowa i okolic. Zakres naszych usług obejmuje m.in. konsultacje adwokackie dążące do rozwiązania problemu bez konieczności wnoszenia sprawy do sądu. Jeśli jednak Państwa problemu nie będzie można rozwiązać polubownie, zajmiemy się przygotowaniem dokumentów i pism procesowych dotyczących postępowania przygotowawczego lub sądowego. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy prawnika w zakresie porad prawnych, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapewniamy obsługę prawną na najwyższym poziomie oraz zachowanie tajemnicy zawodowej.

Czym się zajmujemy?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów indywidualnych oraz biznesowych naszą ofertę porad prawnych przygotowaliśmy w oparciu o wszystkie popularne dziedziny prawa. Dzięki temu współpracujący z nami Klienci mogą liczyć na poradę w zakresie:

Zachęcamy do zapoznania się z pełną listą świadczonych przez nas usług prawnych.

Współpraca z kancelarią notarialną i doradztwa podatkowego

Świadczone przez nas porady prawne wyróżniają się wysokim profesjonalizmem. Jesteśmy rzetelną Kancelarią, która w codziennej pracy skupia się na indywidualnych potrzebach Klienta oraz dostarczaniu mu usług na najwyższym poziomie. Aby wzmocnić naszą wiarygodność oraz pozycję na rynku współpracujemy z kancelarią notarialną, kancelarią doradztwa podatkowego oraz biurami tłumaczeń uwierzytelnionych. Gwarantujemy bezpośredni kontakt z doradcą prawnym zarówno przy stałej współpracy, jak i podczas chęci uzyskania porady w konkretnej sprawie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji stacjonarnie w siedzibie naszej Kancelarii oraz telefonicznie i mailowo.