Stolarz, tapicer/Carpenter, upholsterer/ОБИВЩИК МЕБЕЛИ

  • Produkcja, branża meblarska/furniture industry
  • 13.11.2018
  • Dobrodzień

OPIS STANOWISKA

  • Tapicerowanie mebli
  • Produkcja mebli zgodnie ze standardami klienta
  • Praca na obrabiarkach

RESPONSIBILITIES

  • Furniture upholstery
  • Producing the furniture according to customer standards
  • Work on the machines

Обязанности

  • Обивка мягкой мебели
  • Изготовление мебели согласно стандартам клиента
  • Работа на станках

WYMAGANIA

  • Motywacja do nauki zawodu
  • Motywacja do pracy
  • Zaangażowanie
  • Odpowiedzialność
  • Osoby do 45 roku życia

Doświadczenie w pracy stolarza lub/i tapicera oraz znajomość języka rosyjskiego, ukraińskiego lub angielskiego mile widziana.

REQUIREMENTS

  • Men under 45 years old
  • Work motivation
  • Motivation for learning
  • Responsibility

The experience of working in a same field and knowledge of Ukrainian, Russian or English language will be a plus.

Требования

  • Мужчины с опытом работы при обивке мебели, и столярных работах
  • Готовые к обучению, фирма обучает к своему стилю работы.
  • Мотивация к работе
  • Ответственность

OFERUJEMY

  • Umowę zlecenie
  • Pracę dwuzmianowa, sześć dni w tygodniu
  • Zakwaterowanie (Uwaga! Możliwość pokrywania całkowitych kosztów noclegu przez pracodawcę w zależności od wyników pracy)
  • System nagród uzależniony od osiągnieć
  • Bezpłatne badania lekarskie
  • Odzież roboczą

WE OFFER

  • Civil contract
  • Work in two shifts, 6 days a week
  • Housing (Attention! The ability to cover the entire cost of living by the employer, depending on the results of work)
  • Reward system depends on achievements in work
  • Free medical examination
  • Work clothes

Условия работы

  • 13 зл нетто/час
  • 200-220 часов в месяц Пн-Сб
  • Работа на две смены по 10 часов
  • Работа в праздничные дни – Да

Премия:

ЗА КАЖДЫЙ 1% ВЫШЕ 100% НОРМЫ 50 ЗЛ БРУТТО!

НАПРИМЕР: ЗА 120 % НОРМЫ, ДОПОЛНИТЕЛЬНО 1000 ЗЛ БРУТТО)!

Бесплатно:

  • Медосмотр
  • Рабочая одежда
  • Жилье - Первых 5 месяцев жилье бесплатно!
  • После окончания этого периода, для работников, которые выполняют 100% нормы, далее жилье БЕСПЛАТНО!
  • Для работников, которые выполняют 75% - 99% нормы жилье – 100 зл

lub wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres:

praca.katowice@ttgroup.pl

T&T People & Work Sp. z o.o. Sp. k.

ul. A. Grabowskiego 6/3
31-527 Kraków

T: +48 12 421 69 42

E: biuro@ttgroup.pl
facebook: www.facebook.com/ttpeopleandworkgroup

Śledź nas na:

Dział Rekrutacji i Legalizacji

T&T People and Work Group

Dyrektor
Alina Panasenko

T: +48 728 905 237

E: a.panasenko@ttgroup.pl