Projektant wnętrz

  • architektura wnętrz
  • 29.03.2019
  • Gdańsk

OPIS STANOWISKA

  • Profesjonalna i kompleksowa obsługa klienta oraz uzgodnienia dotyczące aranżacji wnętrz klienta
  • Przygotowanie projektu aranżacji pomieszczeń i ich wizualizacji
  • Doradztwo przy doborze produktów z oferty firmy
  • Nadzór na całością projektu
  • Praca na rzecz salonów firmowych w regionie Gdańsk i Koszalin
  • Realizacja celów wyznaczonych przez firmę

WYMAGANIA

  • Wykształcenie kierunkowe
  • Znajomość rynku ekskluzywnych mebli, umiejętność projektowania z uwzględnieniem mebli z oferty firmy
  • Obsługa programów graficznych SketchUp, VRay
  • Dobra umiejętność obsługi komputera w tym pakiet MSOffice
  • Umiejętność inwentaryzacji pomieszczeń
  • Nadzór i kontrola nad prowadzonym projektem
  • Znajomość zasad architektury, kreatywność w aranżacjach pomieszczeń
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu lub sprzedaży kuchni
  • Umiejętność wykonywania projektów z uwzględnieniem zmian w układzie pomieszczeń tj. dostosowanie aranżacji developera do potrzeb klienta
  • Łatwość nawiązywania kontaktu z ludźmi oraz duża samodzielność i umiejętność planowania pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Tworzenie kreatywnych i niepowtarzalnych projektów
  • Pakiet socjalny
  • Narzędzia niezbędne do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: rekrutacja@ttgroup.pl

lub wyślij swoje dokumenty aplikacyjne na adres:

praca.katowice@ttgroup.pl

T&T People & Work Sp. z o.o. Sp. k.

ul. A. Grabowskiego 6/3
31-527 Kraków

T: +48 12 421 69 42

E: biuro@ttgroup.pl
facebook: www.facebook.com/ttpeopleandworkgroup

Śledź nas na:

Dział Rekrutacji i Legalizacji

T&T People and Work Group

Dyrektor
Alina Panasenko

T: +48 728 905 237

E: a.panasenko@ttgroup.pl